Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Halák
Písek
Jižní Čechy

E-mail: sportweb@email.cz

Krátké zprávy

Derby Ajax-Feyenord 5 let bez hostujících fanoušků

19.02.2009 19:01
Tradiční derby mezi nizozemskými kluby Ajaxem Amsterodam a Feynordem Rotterdam se obejde 5 let bez...

Německo: 15 zakuklených osob napadlo vlak s fans Freiburgu

18.02.2009 22:27
Okolo 15 zakuklených osob napadlo fanoušky SC Freiburgu na jejich cestě vlakem na utkání druhé ligy...
1 | 2 | 3 | 4 >>

Máte zájem psát články, nebo jinak pomoci tomuto portálu ?

Máte zajímavé fotografie,videa nebo i vlastní zážitky s hooligans?

KONTAKTUJTE NÁS!!

Odkazy

Weby ultras/hooligans

Odkazy na české ultras a hooligans stránky
Hooligans.cz - www.hooligans.cz - nejpopulárnější    český web+fórum

Sparta Praha

Ultras Sparta - www.ultrassparta.cz
Sparta Forever - www.spartaforever.cz
Red Bleeders Sparta - www.redbleeders.wz.cz
Zin Ultras - www.ultras-zin.wz.cz/index2.html
Rumhools - www.rumhools.cz
www.spartapraha.net

Slavia Praha
Red White Power - www.redwhitepower.com
Red White Supporters - www.rws2001.stb.cz
Super Slavia - web.superslavia.com
Gang of Slavia - www.gos.ic.cz

FC Brno
Johny Kentus Gang - jkg.hooligans.cz
Zbrojováci sobě - www.fcbrno1913.cz
Ultras Brno - www.ultrasbrno.wz.cz

Baník Most
Brux Vandals - www.brux-vandals.tk
Inferno Most - www.inferno.kvalitne.cz

FK Teplice

Ultras FTK 1945 - ultrasteplice.wz.cz

FK Mladá Boleslav
Division West - www.division-west.wz.cz
Ultras fans Bakov - www.ufb.wz.cz
Ultras Boleslav - ultrasfkmb.wz.cz

Viktoria Plzeň
Pilsen fans - pfans.org
Service Squad - ss.pfans.org

Slovan Liberec
Casual Firm Slovan Liberec - www.casualfirm.com
DBS Liberec - dbs.wz.cz
Slovan Patriots - www.patriots.wz.cz

FC Zlín
Ševci 1919 - www.sevci1919.wz.cz
Zálešná Boys Zlín - www.zalesnaboys.unas.cz

Viktoria Žižkov
FAN stránky - http://viktorka.wbs.cz

Bohemians Praha

Virtuální Ďolíček - www.fc-bohemians.cz

Odkazy na slovenské ultras a hooligans stránky

www.ultras.sk - web  slovenských ultras/hooligans

Slovan Bratislava
Slovan Hooligans - http://hooligans.xmsites.com/
Slovan fans - www.fans.slovan.szm.sk/

FC Nitra
Bulldogs 95 Nitra - www.ultrasnitra.sk/
Nitra Skulls - www.nitraskulls.wz.cz/

MŠK Žilina
YGF - www.ygf.ultras.sk/

Dukla Bánská Bystrica
RWA - www.rwa.ultras.sk/

Matador Púchov
Ultras Púchov - www.rosoneri.szm.sk/

Tatran Prešov
Taran fans - www.tatran-fans.wz.cz/

DAC Dunájská Streda
www.fcdac1904.com/

FC Senec
Senec fans - www.fcsenecfans.szm.sk/

FK Prievidza
Ultras Prievidza (fotbal,hokej) - www.ultrapd.szm.sk/

Inter Bratislava
Fansite - www.interbratislava.wz.cz

ŠK Michalovce
http://skzemplin.wz.cz

AŠ Trenčín
Trenčín Beer Crew - www.tbc.szm.sk/

České nižší soutěže

Union Cheb
www.chebskepeklo.wz.cz

SFC Opava

http://slezskyfc.ic.cz
www.slezsky.webz.cz
www.fotbalovestadiony.wz.cz
www.sfcopava.wz.cz

1.FC Slovácko

FCS Juniors - www.fcs-juniors.wz.cz

FC Vítkovice
FCV - www.fcv.unas.cz
FCV - www.bluewolf.wz.cz

FK Pardubice
Half Horse Boys - http://hhb.borec.cz

FK Choceň
Ultras Choceň - www.ultras.unas.cz
Tatran Prachatice - http://tatran.unas.cz

FK Kunovice
Kunovice fans - http://fkkfans.wz.cz

FK Bystřice pod Hostýnem
Merda Gang Bystřice - http://www.bystricehooligans.wz.cz


Žďár nad Sázavou
Ultras Žďár - www.ultraszdar.wz.cz

Chmel Blšany
Fans Blšany - blsany.webpark.cz

Zmlať si svého policajta....

acab.h15.ru/